2016 – הבלוג ואני חזרנו לאוויר 

בטח שאלתם את עצמכם לאן היא נעלמה? לא! טוב, נו לא נורא, אבל, אני מרגישה שהתגעגעתי אז הקמתי לתחייה את הבלוג האהוב שלי, ועכשיו חוזרת לעניינים. דיאטה מהירה חזרתי 2016

לפני 3 שנים הייתה הפעם האחרונה שכתבתי כאן, איך שהזמן פשוט טס, החיים לפעמים מסיטים אותנו לדרכים צדדיות או חדשות וכך קורה שדברים מסוימים נזנחים או נכנסים ל Hold -. וזה מה שקרה לי, אבל, מרגישה שהזמן עשה את שלו, התבגרתי, השתניתי, החכמתי, הפכתי לטבעונית, נפרדתי משתי כלבותיי האהובות ואימצתי כלבה מבוגרת ומקסימה, החלפתי עדשות במשקפיי ועכשיו אני רואה ברור יותר את החיים והעולם שמסביבי, וכאן זה המקום להמשיך ולשתף אתכם שבנוסף לכל אילו גם התמלאתי.

בוודאי שמתם לב שהבלוג שינה את שמו מ"דיאטה מהירה" ל"לעולם בעקבות הדיאטה", השם החדש פשוט צץ לו באופן טבעי וללא הרבה מחשבות, כמה זה נכון, לפחות לגביי, לעולם ארדוף אחריה, ארצה בקרבתה מדי פעם וכאחת שהנטייה להשמנה לא תזנח אותה לעולם, איך אפשר לחשוב על שם אחר?

אז כן, עליתי במשקל, מודה ולא מתביישת בכך, 8 ק"ג לערך, תודה ששאלתם, בטן חדשה ונפיחות לא נעימה הופיעו להן לפני כ- 3 שנים, פתאום היא יצאה, הבטן, ככה ללא אזהרה כאשר לפני בואה כל מה שאכלתי השאיר אותי עם בטן שטוחה, כן ממש, בטן שטוחה, אל תשכחו שלפני 15 שנה השלתי מעליי קרוב ל- 30 ק"ג ולמדתי להתרגל לחיות כאדם רזה במשך שנים ארוכות עד הבטן החדשה.

אומרים שחלק מגיל המעבר אצל אשה היא נפיחות בבטן, ללא קשר למשקל, פשוט תופעות גיל המעבר, שינויים שעובר גופנו לקראת גיל הבלות, טוב, סליחה לא בלות, נכון אנחנו עוד צעירות, אבל מקווה שהבנתן לאן אני זורמת.

אז מה עושים? – קודם כל, בלי פאניקה, היא כאן וזו עובדה, אז אחרי שמקללים מקבלים אותה בברכה, בעיקר מול המראה, להכיר שוב האחת את השנייה והפעם היא בטן קטנה יותר מזו שהתנחלה אצלי כל החיים עד לפני 15 שנה, אבל עדיין היא בולטת והנפיחות זה לא משהו שנעים להסתובב איתו.

ובלי שום קשר לבליטה הזו, כנראה שמשהו עובר עליי כי 8 ק"ג זו לא רק בטן, זו אני שפתחתי את השער והתחלתי לאכול, וכאן מגיע השינוי, אם לפני שנים הייתי מסתגרת בבית עם בטן ענקית רק כדי שלא ידברו ויצביעו, יצחקו ויעליבו, היום אני לא מתייחסת, פשוט לא אכפת לי מה יגידו, אז, נכון אתם אומרים, 8 ק"ג אילו עדיין לא 20 ומשהו, אבל, כשרוב חייך היית שמנה ונתת לשומן לנהל לך את החיים, הצלקות לא מגלידות הן לפתע צצות ומגרדות עד כאב, השינוי הוא בזה שאת לא נותנת לצלקות האלו מקום, את מתעלמת מקיומן, עברת דרך מאז, את מכירה את המקום הנורא הזה מי בכלל רוצה לחזור לשם? וזו הרגשה נהדרת, משחררת, מרגיעה, שיקפצו לי כולם, שיגידו מה שירצו זה ממש לא מעניין אותי, בכל מקרה יהיה להם תמיד מה להגיד.

לומר לכם שאני שלמה עם ה- 8 ק"ג האלו? – ממש לא! אבל, לא רצה אצה למסיבת אטרף של דיאטה מהירה, מה שהתאים לפני 15 שנה לא מתאים לי עכשיו, המטרה שלי הם רק 5 ק"ג לא יותר, בהחלט יספק אותי, אבל הכל ילך לאט יותר, סבלני, בלי כעסים, הלקאות עצמיות, עונשים וכדומה, לא חוזרת על טעויות העבר היו לי מספיק מאלו.

יכולה להגיד היום בביטחון, אני מקבלת, אוהבת, מכבדת ומעריכה את עצמי הרבה יותר וזה מה שחשוב לי, מי שיגיד אחרת…אז, שיגיד. למדתי לנטרל רעשי רקע שליליים.

והנה אני כאן שוב, חזרתי, ואני פשוט מאושרת (נו, מה שבלוג יכול לעשות), בכדי להמשיך ולחזק אתכם וגם להתחזק מכם (כי מי לא זקוק לחיזוקים?), לחלוק, לספר, לשתף וכל מה שהנייר יהיה מוכן לספוג.

אז עד כאן לבינתיים, נתראה בהמשך…

שתפו

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
נְגִישׁוּת
תפריט נגישות באתר תפריט נגישות באתר