דיאטות – שמנות עושות אהבה?

האם שמנות עושות אהבה? מתאהבות? נאהבות? – כל התשובות נכונות…אבל, לא לגביי. החבר הראשון שלי היה כאשר הייתי בת 26, וזאת רק כי הצלחתי להוריד 15 ק"ג ממשקלי בעזרת דיאטה מהירה של דיאטנית ראשונה ואחרונה שאצלה ביקרתי. תפריט הדיאטה היה מלפפונים, טונה במים ואם לומר את האמת, זה כל מה שזכור לי מאותה דיאטה. זכור לי גם שתקופה ארוכה לא יכולתי להסתכל על טונה במים, אם כבר טונה אז שתהיה מעניינת, בשמן למשל. הדיאטה הזו באמת עזרה לי, לזמן קצר אמנם, הרגשתי נחשקת בחוץ, גברים שרקו לי (כן, אז שריקות נחשבו לכבוד גדול), רכבים עצרו לי ואחד אפילו הצליח לזכות בי, אך לצערו האהבה הייתה חד כיוונית, מכיוונו בלבד.

התלבשתי בבגדים שרק דמיינתי שאלבש, חצאיות עד הברך, חולצות צמודות ונעלי עקב. לא ידעתי נפשי מאושר. לצערי הרב, ככל שחברי חשק בי אני חשקתי בכל המטעמים שהוא הביא לכבודי ותוך זמן קצר, חזרתי למשקלי המוכר ואיתו חזרו עוד כמה חברים שעיבו את צמיגיי על גופי. לחברי זה לא ממש הפריע, כנראה שאהב נשים שמנות, אך, אותי זה הרג. לאחר 3 שנים נפרדנו ומאז 10 שנים לא חוויתי גבר, לקח לי המון זמן להתוודות, אפילו בפני עצמי…10 שנים ללא סקס. ווואו…אלוהים, איך אפשר? כמה קינאתי באותן בחורות שמנות שהסתובבו להן ברוב הדר עם גבר חתיך תלוי על זרוען. איך הן עושות את זה? מה הן לא מתביישות? והוא? לא אכפת לו?

הייתי מתייסרת עם עצמי, איך זה שאת כל כך חסרת אמביציה וביטחון? למה זה קורה לך ורק לך? כולן ממשיכות את חייהן כרגיל, למרות העומס הקילוגרמי הרב שעליהן, הן לא דופקות חשבון. מעניין איזו דיאטה מהירה יכולה לסדר לי את הראש?

הייתי מתאהבת תמיד במי שלא יכולתי להשיג. במנהל בית הספר שלי, במורה להתעמלות, במפקד בצבא, בבוס בעבודה. זו הייתה התאהבות שהיה לי ברור שלא יקרה איתה כלום. לא הייתי מתאהבת על מנת להכניס מישהו למיטה, אך הייתי חייבת לשכנע את עצמי שאני עדיין מסוגלת לחוש סוג כזה של רגש, אחר מרגשי האשמה שמילאו אותי עד אין קץ. אך גם סוג כזה של רגש גרר אחריו בכי וכאב גדול. אני מניחה שאהבתי מאד לרחם על עצמי, כנראה שפשוט אהבתי לסבול. הייתי מלאה ברחמים עצמיים על מראי, אז מה זה כבר משנה אם ארחם על עצמי שאף גבר לעולם לא ירצה בי?

מאז אותו חבר לא חשתי מגע של גבר, שכחתי מקיומו וכל כך רציתי. לא העזתי להאמין שאני יכולה לחוות שוב קשר זוגי, אהבה. תראי איך את נראית? מי ירצה בך? מי בכלל יוכל לגעת בך? את אוויר לא רואים אותך…רואים רואים, כי איך אפשר לפספס? – הייתי בזה לעצמי. אבל, לא רואים בך במובן המיני, המושך.

בוודאי ששמנות עושות אהבה. אבל, לא השמנה הזו.
שתפו

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
נְגִישׁוּת
תפריט נגישות באתר תפריט נגישות באתר