שמנה, מי יאהב אותך?

כאדם שמן רוב חיי, לא חשבתי שמגיע שיקרה לי משהו טוב, ובעיקר בתחום האהבה. לא האמנתי שמישהו יזכה לאהוב אותי, לרצות אותי, להיות איתי, למרות שהייתי שמנה, היה לי הכל מכל להציע, אבל, את מי זה מעניין, כשאת נראית כמו שאת נראית, ומרגישה כמו שאת מרגישה? אפילו לי לא בא לאהוב את עצמי – כך שכנעתי את עצמי רוב חיי.

אהבה-בדיאטה-מהירה

כמי שרדפה שנים על גבי שנים אחר המתכון המנצח של דיאטה מהירה, ולא הצליחה להשיגו בכזו קלות, שומניי ואני חיינו בשלום ובאיבה כל אימת שהיינו מחוברים יחד, וזה היה מלאןת'לפים זמן. ובתקופות מתסכלות שכאלה את רק מחכה שמישהו יקח אותך ואת הגלגלים תחת חיקו ויאהב אותך, פשוט יאהב אותך, ככה כמו שאת…חלומות חלומות, טוב שנשאר רק לחלום, מי יקח אותך, יא דובה? מי יוכל לאהוב אותך בכלל? חזרתי לשפיות, למציאות, לעצמי ולמחשבות הרגילות שאת מרגילה ומשכנעת עצמך לחשוב.

כמה רציתי אהבה, כמה חשבתי שהיא מגיעה לי, כמה רציתי לאהוב, עד שמצאתי עצמי מחפשת אותה במקומות לא כשרים, הסתפקתי בלהיות מס' 2 או 3 בהעדפות שלו, אבל, העיקר שיראה לי שהוא אוהב או לפחות ישחק אותה, שיגיע מתי שהוא רוצה, העיקר שיגיע, שרק יתן לי שלוש דק' של מבט אוהב בעיניים וזה יחזק אותי לכל השבוע, כמה חשק יש לי עכשיו לתפוס את הדיאטה המהירה כדי שיראה שאני מתחתכת בשבילו, שאני עושה הכל בשביל שימשיך להיות לידי ואיתי, גם אם זה אומר להיות כינור שלישי או רביעי, העיקר שאהיה כינור בחייו.

כמה חוסר כבוד כלפי עצמי היה לי אז, כמה מוכנה הייתי לרדת נמוך רק בכדי שמישהו ישים לב אליי, כמה חוסר ביטחון עצמי ושלא לדבר על הערכה עצמית היו לי אם הגעתי למקומות חשוכים שכאלו, לא יכולתי לדמיין עצמי עם מישהו שהוא רק שלי, שאני אהיה כינור ראשון ויחיד שלו, מי ירצה את השמנה הזו? מי יוכל לאהוב אותה? כמה רחמים עצמיים יש לך, אלוהים? זה נגמר מתי שהוא? אז, זהו, שזה נגמר מתי שהוא, כאשר את מאושרת יותר עם מראך החיצוני, אצלי רק בנישה הזו קם ונפל דבר, הכל היה סביב השומן, פעם את למטה ופעם את למעלה, תלוי כמה את שוקלת, כך מצב הרוח שלך מתנדנד.

רק כאשר מצאתי את הדיאטה המהירה שבעזרתה יצאתי מתוך מבוך השומן, רק אז הרגשתי  שמגיע לי טוב יותר ממה שהיה לי עד עכשיו, רק אז לפתע התפכחתי מכוח השומן המשכר והבנתי, שאני לעולם לא אסכים להיות כינור שהוא לא הראשון.

השומן ניהל אותי, והיום אני מבינה ומודה שברגע שאיפשרתי לכך להשפיע על חיי, פספסתי המון בדרך.
שתפו

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
נְגִישׁוּת
תפריט נגישות באתר תפריט נגישות באתר