שמנה? – רק 2 ק"ג, מה את עושה עניין?

וואו…איך זה קרה? 2 ק"ג עודפים הצטרפו אליי, נדבקו אל גופי, חזרו למקורות… – ממלמלת לעצמי בעודי עומדת מול המראה עם חולצה מורמת מעט ומביטה עם שפתיים נפולות על הבטן הקטנה שיוצאת לה פתאום.

כשמנה לשעבר, לא אסתיר שהדבר הראשון היה, לחץ, ירידה במצב רוח ומעט חוסר ביטחון, ההרגשה היתה כאילו של- 2 הק"ג האלו הצטרף גם 0 והפך את הכל ל- 20 ק"ג. חזרתי בראשי, כמה שנים אחורה, לזמן היותי כ- 30 ק"ג יותר והייתי בטוחה שכולם גם רואים אותי ככזו עכשיו. ושוב, קדימה לקראת הרזיה, אבל, מהירה ודראסטית.scale 01

והנה המצפון המיוסר החל לעבוד וללחוץ "וואוו…מהר להכנס למשטר, את לא אוכלת עכשיו כמעט כלום, לפחות למשך שבוע, ואת מייד חוזרת לעצמך, 2 ק"ג, זה כלום, קטן עלייך…" הרגשתי איך זה מתחיל לכרסם בי ולהטריד את מנוחתי ולהעיב על מצב רוחי. הרי הייתי שם פעם, חייתי עם מצפון מיוסר במשך שנים רבות, ועד כמה שהוא עבד עליי זה לא ממש עזר.  וברגע אחד, התעשתתי, הלו, אמרתי לעצמי, אלו רק 2 ק"ג, בסך הכל 2 ק"ג, הורדת כ- 30 ק"ג, מה את עושה עניין מ- 2 ק"ג? חזרי לפורפורציות, קחי את הזמן, קטן עלייך, אין לחץ…
מה קרה, רק 2 ק"ג!!!

ואיך הם בכלל חזרו אליי? מי הזמין אותם? – אז, זהו שאני פתחתי להם את הדלת, או יותר נכון את הפה, והזמנתי אותם אחר כבוד להתארח אצלי, אבל, לא להרבה זמן. הם פשוט קרצו לי, פיתו אותי ולא יכולתי להתעלם מהם.

להזכירכם, עברנו כמה ימי חגיגות אוכל, אחד היה המימונה…כן כן, ואיך אפשר שלא לטעום, כמעט מכל דבר, ביום הזה. לחשוב על הרזיה? נו, באמת, עשו לי טובה, אז קרה…למה לקחת קשה?

הוזמנתי לחגוג את המימונה עם חבורת נשים נהדרת ומיוחדת, אי שם ליד ירושלים, נשים שעמלו וטרחו ועשו מימונת נשים בלבד, ומה לא היה שם? הכל היה שם, אווירה מדהימה, אלכוהול, מוסיקה ו..כמובן, הרבה הרבה אוכל…מופלטות, עוגיות, ריבות ועוד מיני ומיני, והכל תוצרת בית..את כבר שם, לא תטעמי? בודאי שכן, יסורי המצפון יגיעו אחר כך, פשוט תהיי מוכנה.

ראיתי אותו מתקרב, קורץ לי, קורא לי "חזרתי", ואני לא יכולתי לעשות כלום, פתחתי את פי ונתתי לק"ג הראשון לחזור הביתה. הרגשתי איך הוא מתענג בעודו יורד לו לעבר קיבתי שעשתה מן רעש כזה של הפתעה "אה, הרשו לך להגיע? ברוך הבא, השתעממתי כאן לבד".

והנה עוד חגיגה, הוזמנתי ליום נשים על האש, יום העצמאות  ה- 64 למדינת ישראל, לא תצאי במחולות ובנפנופי דגלים ומנגל? שוב באותו מקום עם אותן נשים, וגם הפעם היה מכל טוב, כיוון שאני צמחונית לא טעמתי מהבשר, אך, נהניתי מכל סלט מעשי ידי אדם או בעצם אשה, אלכוהול, מוסיקה וחברותא קסומה עד השעות הקטנות של הלילה…אל תדאגי, הרגעתי את עצמי, את כבר מכירה ומוכנה למה שיגיע מחר, הלקאה עצמית על שלל הביסים שלא חסכת מעצמך, אבל, אם כבר את כאן, תהני, והנה הצטרף לו הק"ג השני, ששמח לרדת במורד גופי ולהצטרף לאחיו התאום שעלץ לקראתו, יאללה בלאגן!

למחרת החלו יסורי המצפון והלחץ לתת אותותיהם, ועכשיו הרזיה, הכנתי את עצמי, קדימה ירידה במשקל, לאכול פחות שטויות, לשתות הרבה מים ולהתרכז בשליחת 2 הק"ג האורחים לחופשה ארוכה מאד, צריך להבין, מבנה גופי העליון דומה לזה של מרים משקולות, אני רחבה מהחזה ומעלה ועוד 2 ק"ג, בתחושה שלי, מציירים אותי כלוחמת סומו, את זה אי אפשר לשנות, זה מבנה גופי, כבר השלמתי עם העובדה הזו, אז לפחות אם לוחמת סומו, אז שאהיה לוחמת סומו במשקל נוצה ולכן, 2 הק"ג השובבים חייבת ללכת…אבל, אין לחץ, באמת שלא, נרגעתי, נעלם הלחץ, חזרו החיוך והמצב רוח, אז, יקח קצת זמן.
שתפו

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
נְגִישׁוּת
תפריט נגישות באתר תפריט נגישות באתר