מי אני?

למקרה שתהיתם, מי אני ומה אני נעים להכיר…שמי סיגל, בת 51, רווקה וטוב לה, טבעונית ויזמית אינטרנט בקטנה, גרה בתל אביב ומגדלת כלבה אחת מקסימה. כי אין כמו בעלי חיים.
במקצועי הנני מעצבת ובונה אתרי אינטרנט.


לפני שהחלטתי ללכת לכיוון הזה, הייתי שנים רבות בענף המזון כמנהלת סניף ברשת גלידריות גדולה ומנהלת אדמינסטרטיבית ברשת עגלות קפה. אהבתי מאד את התפקיד הניהולי והתפעולי, אך תמיד הייתה לי משיכה עזה למחשבים והחלטתי שהגיע הזמן לממש את האהבה הזו ולרדת לעומקו של העניין ולהכיר מקרוב יותר את המחשב. למדתי עיצוב ובניית אתרי אינטרנט בבי"ס, מה שהיה בזמנו "סיון" כיום הוא "ג'ון ברייס" והתחלתי לעסוק במקצוע. עיצוב זה מה שמושך אותי יותר מכל, אני בת למשפחה של ציירים, סבי ז"ל היה צייר ואחי, שיהיה בריא, צייר מוכשר שחי בארה"ב ומנסה לזכות להכרה.

אני אדם מאד יצירתי, כישרון הציור לא ממש פסח עליי, אך, אני בניגוד לאחי יותר בעניין של ציורי ילדים ויצירה בעיסת נייר ועוד כל מה שידיי מסוגלות ליצור.

כמו כן, אני אוהבת מאד ספורט, בעיקר כדורגל, נו, מה לעשות, זהו ספורט נהדר. כבר בגיל 12 היו לי נעלי פקקים והייתי מאושרת עד הגג, המשכתי לשחק כדורגל בשכונה, למרות כובד משקלי, ועד לפני 7 שנים עוד שיחקתי עם קבוצת גברים מגודלים בפארק הירקון, ככה להנאתי. עד שאבדה לי חדוות המשחק והיום אני רואה כדורגל רק על המרקע. 
 
עד לפני כ- 14 שנים הייתי שמנה. כילדה ונערה מתבגרת סבלתי מאד מכך. לא הצלחתי לעמוד לאורך זמן בשמירה על המשקל והייתי מחפשת את הסודות לדיאטה מהירה. עליתי וירדתי, עליתי וירדתי במשקל במשך כל חיי. הייתי מתוסכלת ומיואשת וגם נואשת מהר מאד מכל תפריט דיאטה שניסיתי לעשות. משקל השיא השלילי שלי היה 91 ק"ג בשנות העשרים המוקדמות של חיי, גובהי היה ועודנו 1.56, דמיינו לעצמכם את הסופגנייה הגדולה שהייתי, שיא משקלי החיובי היה 57 ק"ג, כאמור, לפני 12 שנים, מאז עליתי כמה ק"ג בודדים, אך לשיאים שליליים שכאלו אין סיכוי שאגיע עוד.

זהו, סיפור חיי שאשמח לשתף בו את כל מי שרק ירצה לקרוא ולהזדהות עם התהליך שעברתי במשך כל השנים.

למה פתחתי בלוג זה? ומדוע אני מוכנה לחשוף עצמי בדרך זו?
שנים שאני עוברת עליות ומורדות בכל הקשור להורדה במשקל, והדרך הייתה קשה ומפותלת. לאחר שסוף סוף השגתי את המטרה וכיום אני פחות 20+ קילו, חשוב לי לספר את סיפורי עבור כל אותם שעוברים תהליכים דומים לצורך אותה מטרה, להוריד במשקל ולהרגיש ולהיראות טוב, הן מבחינה בריאותית וחשוב לא פחות מבחינה אישית.


הכי חשוב בתהליך כזה היא התמיכה מהסביבה ולא להכנע לכמה ק"ג עודפים שמפריעים להשגת המטרה.


כולי תקווה שאוכל להוות דוגמה, תמיכה ועידוד לכל מי שירצה לקרוא את סיפור חיי במעגל האינסופי של הדרך להרזיה.

נראה לי שעכשיו אתם מכירים אותי קצת יותר טוב. לא?

אז עוד נתראה.
רק בשמחות.


שלכם,
סיגל

שתפו
Translate »
נְגִישׁוּת
תפריט נגישות באתר תפריט נגישות באתר