דיאטה – להקיף עצמנו באנשים חיוביים

כשאתם בדיאטות, כמה אתם זקוקים למישהו שיגיד לכם "וואו, איך רזיתם, איזה יופי וכל הכבוד", מישהו שיטפח לכם על השכם גם אם רזיתם 500 גרם בלבד?

במהלך חיי, ובמהלך דיאטות בחיי, נזקקתי לפרגון מכל הסובבים אותי, משפחה, חברים, חברים לעבודה, אפילו מהציפורים על העץ, מכל אחד שיכל לתמוך ולתת לי כוח להמשיך במסע חיי לקראת מטרה נחשקת אחת, ירידה במשקל.

דיאטות

במסע הזה, נתקלתי בכל מיני סוגים של אנשים, אלו שרצו בטובתי ואלו שלא ממש היה אכפת להם ממני או מטובתי, אך את האחרונים לא ממש אבחנתי ככאלו.

מעטים הם האנשים שבאמת יפרגנו מכל הלב, גם ברגעים הקשים לנו הם יעמדו שם, יחזקו, יתמכו, יפרגנו, יתנו כתף, יכילו את התסכול ויעמדו לצידנו גם אם נכשלנו במסע המתיש שלנו עם עצמנו, ומהם אנו נשאב את מלוא הכוחות, כי הם לא יעזבו אותנו כשטוב ורע לנו.

השאר פשוט יהיו שם, אך לא ממש ידעו מה לעשות איתנו, "דיאטות? לא רואים, את צריכה עוד בשביל שיראו" – הם תמיד יזכירו לנו. "וואו, באמת תודה, מה הייתי עושה בלעדיכם? טוב שאתם יודעים לתת מילה טובה, גם אם אתם חושבים אחרת" – הייתי רוצה לצעוק.

אין חשוב יותר ממילה טובה, בעיקר, כאשר אנו נמצאים בעיצומן של דיאטות, מי שלא נמצא בתהליך שכזה לא ידע על מה אנחנו מדברים, ומדוע לעזאזל כל כך קשה לנו? בסך הכל צריך להפסיק לאכול או בסך הכל לאכול פחות, מה הביג דיל?

לדעתי, אם אתם מרגישים שחבריכם לא נוסכים בכם ביטחון, פרגון, אהדה, תמיכה וכל מילה שלהם כמו סכין בלבכם, מי צריך חברים שכאלה, לא?

הקיפו עצמכם באנשים שמחים, חיוביים, תומכים ואוהדים שרק מהם תוכלו לשאוב את הכוח שלו אתם כה זקוקים.
שתפו

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
נְגִישׁוּת
תפריט נגישות באתר תפריט נגישות באתר