דיאטות – שינויים וסבלנות

סבלנות, סבלנות ו…סבלנות. זוהי מילת המפתח בכל שינוי שאנו עוברים או עומדים לעבור בחיינו. כי הסבלנות בסופו של דבר משתלמת. ודיאטות? אם נתמיד בהן לאורך זמן, הן יביאו עמן את התוצאות המיוחלות.

בכדי להתמיד במשהו ולצפות לתוצאות חיוביות, עלינו לעשות תרגולת לסבלנות. לא כל שינוי, או החלטה לקראת שינוי מתבצעת במיידי, צריך לשנות הרגלים, חשיבה, התנהלות ומשם להתחיל לפעול.

ודרך אגב, זה תקף לכל דבר בחיים, לקוות שהדברים יקרו כאן ועכשיו ומיד, לא מביאים את התוצאות המיוחלות. האמינו לי, מי כמוני יודעת?

מי אמר שדיאטות זה דבר קל? הרי כל חיי אני רגילה לחיות עם המקרר בסחבקיות קרובה ומלאת אהבה, אני רגילה לאכול פיתה דשנה אחת ועוד לפני שסיימתי כבר חושבת מה לשים בפיתה הבאה, אז עכשיו אני מצפה מעצמי לוותר גם על זה? כן, אחות שלי, זה שינוי הרגלי אכילה. וואי, קשההה…

הכי חשוב, שישנו רצון לשנות. עכשיו צריך להתחיל ליישם. ומי אמר שזה פשוט? בטח לא אני.

כל שינוי לא קורה ברגע, ובשביל שהשינוי יקרה במלואו צריך ים של סבלנות. זה אומר, שמעכשיו עושים דברים אחרת ממה שהורגלנו אליהם. צריך להתחיל לאמץ הרגלים חדשים בכל הנוגע לתפיסה שלנו לגבי נושא האוכל, דיאטות ופעילות גופנית.

לא כל אחד אוהב שינויים, בעיקר כאשר זה מגיע ממקום של הכרח. עכשיו, באמצע החיים לעבור שינוי? למה אי אפשר פשוט לשנות את המראה שלי מבלי לעבור תהליך של שינוי? פשוט לקום מחר בבוקר רזה וחתיכה? אי אפשר? בטוח? אוף…חבל.

אם אתם עדיין חושבים על דיאטות כדבר שלילי, משעמם, לא טעים, משהו שצריך לעשות בכוח כי חייבים, אתם לעולם לא תצאו מן המסגרת הזו.

השינוי חייב להגיע קודם כל, מהמוח, אם בכל פעם שתחליטו שאתם מתחילים בדיאטה ותיגשו לדבר מתוך הכרח ולא מתוך בחירה ורצון, אני מודיעה לכם, שהדרך להצלחה תהיה לכם הרבה יותר קשה.
שתפו

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
נְגִישׁוּת
תפריט נגישות באתר תפריט נגישות באתר