עודף משקל – בנים…אוהבים שמנות?

מנסיוני האישי, אני יכולה לענות על שאלה זו בשלילה. אך, לא נחרצות. כי יש בנים שאוהבים נשים מלאות ואף מלאות מאד, אך, הם לצערי, במיעוט, הרוב המוחץ אוהב נשים דקות גזרה וחטובות. אז איך זה שאנו הנשים מקבלות אותם מלאים ומלאים מאד? האם גם להם בוער כמו לנו לחפש אחר המתכון המצליח לדיאטה מהירה?

השנים יגידו שכן.

דיאטה-מהירה

רציתי בכל מאודי שהבנים ישימו לב למה שיש לי לתת באופיי, שיכירו את נפשי ושילמדו להכיר את כל הטוב שנשפך ממני ומשומניי. אך, לא הצלחתי למצוא אחד כזה, השומנים שלי הרתיעו. טוב נו, הרי מרוב בושה במראי בקושי יצאתי מהבית, אז איך אוכל להכיר. זכור לי סיפור אחד כואב מפגישה עיוורת שחברה אירגנה לי. נפגשתי עם בחור, בליינד דייט, הייתי כבר בשנות העשרים של חיי. יצאנו, ישבנו על כוס קפה, היה נחמד, אך כנראה שרק לי.
כי יום למחרת, טרחה אותה חברה לא לחסוך בפרטים וסיפרה לי שהיא "קיבלה על הראש" מאותו בחור. "מה את מסדרת לי מישהי כזו שמנה?" – כעס עליה. "ולמה לא אמרת לי?". תודה לאותה חברה, דרך אגב, שטרחה לידע אותי ו"לעזור" לי להרגיש עוד יותר דחויה ממה שכבר הרגשתי.

כאשר כבר התוודעתי לאינטרנט וביכולות שלו ליצירת קשרים דרך הבית, נכנסתי באופן קבוע לצ'טים. הרגשתי יותר בטוחה, לא רואים אותי, אני יכולה להסתתר ולהחליט עם מי לשוחח ועם מי לא. אך השאלה שתמיד נשאלה ונשאלת עד היום היא "יש לך תמונה?" – כשעניתי בשלילה, אחריה באה אמירה כואבת "טוב, את בטח שמנה". אז לא ממש יכולתי להסתתר מאחורי המחשב, כי זה היה נכון, הייתי שמנה ומן הסתם בגלל זה אין תמונה בנמצא.
גם כשמישהו כבר היה בעניין, וסיפרתי לו שיש לי כמה ק"ג להוריד והוא הסכים שניפגש, קיבלתי רגליים קרות וסרבתי. אומץ לא היה לי, בעיקר כשכבר נכשלתי בדייט אחד בודד.
אז חיי אהבה, לא ממש היו לי. בעצם למה לא ממש. לא היו לי. למרות שמאד רציתי.

כמובן שלא הפסקתי לחפש את הדיאטה המהירה, זו שתגרום לי בצ'יק וצ'ק לרזות ולמצוא את אהבת חיי. היום ברור לי שטוב שלא הפסקתי לנסות, כי מצאתי את תפריט הדיאטה הנכון שהתאים לי, אבל, האמת שאהבה עדיין לא מצאתי. ((: …עדיין מחפשת, ובטוחה שאמצא.

כמו שכבר ציינתי, היו לי עליות ומורדות בכל הקשור לירידה במשקל, באחת הפעמים שכן צלחתי את המשוכה והצלחתי להשיל מעליי 15 ק"ג מצאתי חבר שאהב אותי אהבה גדולה, אך הסתבר שאהב אותי יותר שמנה, הוא לא הפסיק לפטם אותי, פינק אותי בפיתות דשנות, לאפות, עוגות ועוד מיני דברים "טובים", ואני? מי אני שאגיד לא לכל המטעמים הללו, אכלתי ואכלתי ללא הפסקה, והצלחתי בגבורה רבה להחזיר אליי את 15 הק"ג האבודים בתוספת של עוד כמה שהצטרפו. חזרתי להיות שמנה, אומללה ומיוסרת עם חבר שאהב אותי אך אני לא אהבתי אותו, ואחרי  3 שנים יותר מדי, גם זה נגמר. ושוב המירוץ המטורף אחר דיאטה מהירה חזר להיות שגרת חיי.

מסקנה, בנים ברובם אוהבים נשים רזות. נקודה. כי אצלם המראה הראשוני הוא שקובע. עד היום אני חושבת שזו טעות, ובכך הם מפספסים המון הזדמנויות.
שתפו

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
נְגִישׁוּת
תפריט נגישות באתר תפריט נגישות באתר