בחגים תעשה לך דיאטה

"כמה אכלתי", "איך מורידים עכשיו את כל האוכל?", "וזה עוד לא נגמר", "איך נעבור את זה, עם כל הארוחות האלו?"…
בכל שנה במהלך החגים, חוזרים המשפטים האלו יחד עם נקיפות המצפון אחרי כל ארוחה וארוחה.
"אם החגים האלו לא יהרגו אותנו, אנחנו עוד נמות מאכילת יתר", אז, חברים תרגיעו, זה לא סוף העולם, לכל דבר יש פתרון, ופתרון אחד בלבד, דיאטות, כאילו שחידשתי לכם משהו, אבל, כן, מה לעשות? אין מנוס.

לפני כמה ימים נתקלתי בכתבה באחד מן האתרים המובילים בארץ, במדור בריאות, "ניתוח שאיבת שומן יכול לעזור לעצב את גופכם לאחר החגים", חייבת להגיד שהייתי די מזועזעת, זה הפתרון שלכם? אתם בסדר? שאיבת שומן? לא הרחקתם לכת קצת? איזה מן פתרון זה? האם באמת זו העצה שאני צריכה לקבל לאחר שאכלתי קצת יותר מן הרגיל? על דיאטות לא שמעתם? הן בטוח פחות כואבות מניתוח שאיבת שומן, ואפשר לחשוב שבחגים העלינו 20 ק"ג, בסך הכל 2 ק"ג או 3, במקרה הגרוע, אבל מכאן ועד שאיבת שומן הדרך מאד ארוכה וכואבת, היו בטוחים.

אל תתנו לייסורי המצפון שלכם להכריע אתכם, אחד הדברים העיקריים אצלנו בחגים זה האוכל, מה לעשות שאנחנו עם שאוהב לבשל ובעיקר לאכול? לפני כל חג, אנחנו כבר מוכנים רגשית לכך, שהפה לא יפסיק מלעבוד, ואנחנו נטעם מכל, אנחנו גם צריכים להיות מוכנים נפשית לכך, שאחרי החגים אנחנו מייד פוצחים במחול ה"מפסיקים לאכול מכל וכל", זה נורא? ממש לא!

למזלי, במשפחתי הקטנה אנחנו מסתפקים בארוחת חג אחת, אנחנו לא דבקים במנהג של ארוחה לכל יום חג, אחרת באמת מי יודע לאן הייתי מגיעה, למרות שאני כבר מזמן לא אוכלת כמו שהייתי רגילה.

אז, חברים יקרים, זהו לא סוף העולם, אכלתם? נהניתם? טעמתם מכל הבא ליד והתענגתם על כל ביס? עכשיו זה הזמן להכין עצמכם לחורף, דיאטות וירידה במשקל בצורה איטית ומבוקרת.

כנסו למשטר הליכה, רכיבה על אופניים, שתיית הרבה מים, אתם כבר מכירים את כל הטעמים אין צורך לחזור על התהליך בחג הבא, נהפוך הוא, יום כיפור הנו יום טוב במיוחד להתנקות מכל הרעלים ולהרגיש טוב יותר עם עצמכם וגופכם.

ובשום אופן, לא לחשוב על שטות כמו שאיבת  שומנים.

שתהיה לכם שנה נהדרת, שנה קסומה, שנה של עמידה ביעדים, שנה של חוזק נפשי ובריאות.
שתפו

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
נְגִישׁוּת
תפריט נגישות באתר תפריט נגישות באתר