ירידה במשקל ובגדי המלכה ההחדשים

תמיד סבלתי מאי היכולת להתלבש כמו כולם, שלא תטעו, לא הלכתי עירומה, אך, פינטזתי על גופיות, ג'ינס צמוד, חצאיות מיני, מחשופים, מכנס קצר וכל מה שהחתיכות לובשות, רציתי גם אני.

אז בוודאי תגידו, מה קשור? גם נשים מלאות יכולות להתלבש כך והן אכן מתלבשות, אך לא השמנה הזו, השמנה הזו רצתה להיראות כך רק לאחר הרזיה. ועד אז, פשוט לא פרגנתי לעצמי. עטיתי עליי בגדים גדולים, שיסתירו את מה שלא רציתי שיראו, לא טיפחתי את עצמי מהמקום של חוסר אהבה עצמית, בקושי רב הצלחתי להחזיק מול המראה בבוקר, רק כדי שלא אצא מן הבית שלומפרית.בגדי המלכה דיאטה

והנה, הצלחתי, רזיתי ועכשיו אפשר להפסיק לחלום, זה באמת יכול לקרות, אני כבר לא כבדת משקל, לא עבת בשר, נעלמו להם כל הק"ג המקוללים ואני יכולה להתחיל להתלבש כמו שתמיד פינטזתי.

אמי, שתמיד חלמה יחד איתי ובשבילי על ירידה במשקל, הבטיחה לי שאם אצליח להשיג הרזיה אמיתית, "אפנק אותך ואקנה לך בגדים חדשים במידה החדשה שלך, רק תרזי" – ניסתה לפתות אותי. תמיד ידעתי שהיא גם תעמוד במילתה, אך במשך שנים זה לא דירבן אותי מספיק ואכלתי עד שהגעתי למידות חדשות מ- 46 ומעלה, ולא נראה לי שזו הייתה כוונתה.

לימים כאשר השגתי את המטרה הנכספת, אמי לא איכזבה והפתיעה אותי עם בגדים חדשים. המידות היו בגדר חלום רחוק עד היום, נשבעת שהיה שם אפילו Small, והנה הג'ינס הצמוד עולה עליי, חולצה צמודה על בטן שטוחה, גופייה, הכתפיים חשופות, איזה אושר, אם חששתי לעמוד מול המראה עד עכשיו, מעכשיו המראה תראה אותי הרבה יותר, איזה יופי את נראית – חייכתי למראה – איפה היית עד היום? וכמובן, תודה לך אמא יקרה.

מדדתי בגד בגד, לא היה גבול לשמחה, לא האמנתי שזו אני, גיליתי את עצמי מחדש, התהליך הרזיה היה שווה כל רגע, ואת כל הקושי, הנה התוצאה, את נראית נהדר – שכנעתי את עצמי, העיניים בורקות והחיוך לא מש מפניי, הבגדים עולים עליי ואפילו יושבים טוב על גופי החדש, יקח לי זמן להתרגל, זה ברור, השינוי הוא גדול, אך, וואו איזה שינוי.

עכשיו אפשר לצאת למסעות שלמים של שופינג, מי יעצור אותי?
שתפו

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
נְגִישׁוּת
תפריט נגישות באתר תפריט נגישות באתר