"אם את לא מושלמת, את לא קיימת!" – שמנה!לא מזמן נתקלתי בפוסט של בחורה אמיצה, אם תרצו, ששיתפה אותנו בתחושותיה כבחורה שמנה, זו שהחברה מצביעה עליה בבוז, זלזול ועלבון, "יואו, איזו שמנה", קיבלה לא מעט תגובות לא מכילות ואף פוגעניות:

"בקיצור אם לא טוב לך תרזי אל תזבלי את המוח אני בחורה שמנה ואפילו מאוד יש לי בעל וילדים הכי חשוב אל תתמסכני, אם טוב לך להיות שמנה תהיי שמנה ואם לא פשוט תרזי ומודעות עצמית זה חשוב אז כדאי שתוותרי על הביקיני והגופיות זה פשוט לא יפה זה די מגעיל, גם שמלות צריך לבחור את מה שמתאים כל אחד בוכה אני שמן אני רזה אני גבוה אנשים קבלו את עצמכם ותפסיקו לבכות זה מביך."

"הלו הלו הלו תעשי סטופ, נקודה. את מדברת שטויות ומוציאה שטויות מהפה שלך בלי להבין אפילו את עצמך את כועסת על כל הגברים, וזה לא נכון, את שמנה הבנו כולם, את דבהההה את דוב זה לא אומר שלא אוהבים אותך. את תעזרי לעצמך אף אחד לא יעזור בשבילך, תסתמי את הפה שלך ותתחילי לאכול פחות, ותתחילי לעשות ספורט ותראי תוצאות לעצמך וזה רק לעצמך ולא להתבכיין ולקבל כתבה כזאת 3 דקות מפגרות"

"למה את מתמסכנת ומשקיעה אנרגיה בשליליות, איך שאת שמנה, במקום זאת לכי ועשי משהו עם עצמך כדי לשנות את גופך ובריאותך וכך לא תצטרכי לחיות עם רגשי נחיתות שמובנים מהפוסט שלך בהצלחה בשנוי שלך"

"ראבק את לא מאושרת ככה תעשי דיאטה!!! לבוא ולצאת על כל העולם ככה בשביל מה??? אם את מאושרת וטוב לך אז בשביל מה כל המונולוג הזה??? אף אחד לא מושלם אבל יש דברים שאפשר לתקן אם לא אוהבים אז תחליטי אוהבת את עצמך או לא??"

"נשמע לי כמו אוי אוי אוי…
במקום לבלבל את המוח בפייסבוק תעלי על הליכון, תפסיקי לבלוס עוגות הבית ותנסי לאכול סלט.
אף אחד לא אשם בזה שאת עצלנית וחסרת משמעת עצמית."

"אם את שמנה תעשי דיאטה או שפשוט תסתמי, נמאס כבר מכל הפוסטים הבכיינים האלה!! יש אנשים עם תסמונת דאון שאין להם רגשי נחיתות כמוך ולהם אין אופציה לשנות את מצבם!! קחי את עצמך בידיים ותהפכי את עצמך למי שאת רוצה להיות זה בידיים שלך"

היו המון תגובות כאלו, בלי סוף, פוגעניות, מעליבות, מזלזלות, חסרות רגישות וכבוד ו/או הערכה. והיו גם המון מן הצד השני, תומכות, מכילות, מבינות, מפרגנות ואוהדות, אבל, אילו היו אמורות להיות ברורות מאליהן, לא? אז התמקדתי בנוראיות ביותר.

האם יש לכם מושג מה עובר על אדם שמן? מה הוא מרגיש? חושב? מתנהג? הנה כתבתי בלוג שלם על זה. שיתפתי הכל, מנבכי נשמתי, מהקרביים של בטני, כדי שתבינו, אולי, שמה שאתם עושים זה הגורע מכל וזה יכול גם לפגוע באנשים שאתם אוהבים ו/או מכירים. שווה? – לא!!!

הוידאו שפורסם כאן הוא לא התמסכנות, התקרבנות, רחמים עצמיים, אלא, במראה ענקית אליכם, החברה, הפרימיטיבית, אשר מפנה אליכם זרקור של עליבות ובורות. מה אתם בכלל מבינים? מי אתם? עלובי המקלדת? אתם המסכנים, אילו שלא מסוגלים לקבל את האחר, השונה, "החריג", מי שלא מושלמת לא קיימת, זה מה שאתם מעבירים לילדיכם. לא, אתם ממש מושלמים!!!

יש לכם מושג מה עובר על אדם ששונה מכם? שמן? נכה? אוטיסט? נמוך? ג'ינג'י? וכדומה…

כמה קל לצקצק במקלדת, ללא פנים, להכפיש, לא להכיל, לא להבין, לבוז, לזלזל? – קל, כן קל מאד.

תגידו מה שתגידו, הצלקות נערמות, נצרבות ואתם עדייi חושבים שאני מתמסכנת. כל חיי הושפעו מהתגובות שלכם, הידעתם? כן, ממש כך. לא אני לא בסדר, אתם לא בסדר, אילו שלא מקבלים את האחר, השונה, החריג, הלא מושלם, השמן, השחור, השמאלני וכו'…אתם פשוט פרימיטבים, אטומים, מקובעים ודי נכים רגשית.

האם אתם באמת חושבים שאתם לא משפיעים? עלי השפעתם! התחפרתי בביתי ולא היה לי אומץ לצאת לרחוב, לעבודה. חששתי ממה שתגידו, תחשבו ואולי אפילו תצביעו בזלזןל. יש לכם מושג? כמה קל להגיד, צאי ותעשי! לכי תרזי. טפלי בעצמך! באמת אתם חושבים שזה כזה קל? באמת?! אז…………… זה ממש לא! זו הנפש שלי, הרגישה, העדינה, הפגיעה. לא פשוט!

"אם את לא מושלמת את לא קיימת"   – אולי אם תשבו רגע עם עצמכם ותעשו חושבים, תבינו, שאין מושלם וגם אתם לא מושלמים וגם לא תהיו, אז, כמה זה נורא לקבל את מי שלא שפר עליהם גורלם ונולדו מעט שונים? יש דברים שאפשר לשנות, לא? האם שמן לא יוכל, מחר, להיות רזה?

שתפו

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
נְגִישׁוּת
תפריט נגישות באתר תפריט נגישות באתר