דיאטה – אז מה אם את קצת מלאה, אז מה?

נמאס לך מעצמך? את מרגישה שמנה? את כל הזמן חושבת על דיאטה מהירה? אבל, מה יקרה אם תגידי לעצמך, אז מה אם אני קצת מלאה, אז מה? למה אין לי אפשרות או מסוגלות לקבל את עצמי כמו שאני? האם נשים שדופות יותר עדיפות על נשים מלאות?

היום, לאחר שרזיתי, אני חושבת בקול רם ומשתפת אתכם, האם זה כל כך נורא להיות אשה מלאה? – אני חושבת שלא, באמת שלא, רזון זה לא משהו שנעים לעין, אשה רזה ושדופה, כמו הרבה דוגמניות אשר מביאות עצמן לסף רעב, רק על מנת לככב על שערי מגזינים נחשקים, זה לא משהו מחמיא במיוחד לנערת השער.

אשה מלאה, הינה אשה סקסית, לדעתי, דיאטה מהירה לא צריכה להיות מושא חייה, אלא רק לשמור על מה שיש, תשאלו את הגברים, מה הם באמת מעדיפים, תתפלאו מה תהיה תשובתם.רזה-או-שמנה-דיאטה

החכמה היא לקבל את עצמך כמו שאת, לא מרוצה ממראך? – אל תוותרי, תצעדי לקראת השינוי, לא תמיד אנו מצליחים לעשות שינוי מהיר בחיינו, כמו שהיינו רוצים, אבל, בינתיים, קבלי את עצמך ושכנעי עצמך, שלהיות מלאה, זה לא כזה נורא.

ככל שאנו מתקדמות עם הגיל, ירידה במשקל לא תמיד תעשה לנו טוב, עור פנינו יפול, הישבן יפול גם הוא, ואם אתן חושבות שרק העובדה שירדתן במשקלכן הופכת אתכן לכוסיות על, הציצו שוב במראה ושימו לב, באלו מקומות מראכן נפגע.

אמרה דיאטנית מפורסמת, עדיף מעט משקל בישבן מאשר עור פנים נפול, ואני בהחלט מסכימה עימה, דיאטה מהירה תעשה עבורכן את המלאכה, בתקווה שעמדתן בה, אך, האם נשים מעל גיל 45 יוכלו לקבל עצמן עם עור פנים נפול ואשר מבגר אותן?

אל תתפסו אותי במילה, ישנן נשים שיש להן גנים מוצלחים במיוחד ועליהן, כנראה, שזה לא ישפיע, אך לרובנו זה לא יחמיא.

לכן, קבלו את עצמכן ואל תרוצו לדיאטות כסאח, אשה מלאה ועסיסית עושה זאת יותר מאשר אחת, שדופה ויפה.

ותחשבו על זה…
שתפו

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
נְגִישׁוּת
תפריט נגישות באתר תפריט נגישות באתר